O Segregatorze Ślubnym - sklep Segregator Ślubny

O Segregatorze Ślubnym

Segregator Ślubny - czym jest, jak wygląda i jak z niego korzystać?

Segregator Ślubny to ważne informacje o planowaniu ślubu, gotowe wydrukowane formularze w środku (zapasowe formularze w pliku .PDF) oraz miejsce na dokumenty. A wszystko to w jednym miejscu.

Segregator Ślubny - okładki

 

Nasz Segregator Ślubny to genialne narzędzie do planowania ślubu i wesela. Planer ten stworzyliśmy wykorzystując do projektowania naszą obszerną wiedzę, dotyczącą planowania ślubów (6 lat w branży ślubnej) oraz uwagi i wskazówki od byłych panien młodych. Zadaniem Segregatora Ślubnego jest wsparcie narzeczonych w planowaniu swoich uroczystości, przypilnowanie, aby wszystkie ważne informacje, dokumenty i zadania do zrobienia były w jednym miejscu i dnie poczucia, że planowanie swojego ślubu i wesela to radosny czas pozbawiony stresu.

Segregator Ślubny z przodu

Segregator Ślubny - kiedy z niego korzystać?

Z organizera można zacząć korzystać praktycznie na każdym etapie przygotowań. Planowanie w nim rozpoczynamy na około 2 lata - 1 rok przed ślubem (to okres umowny, ale od czegoś trzeba zacząć). Dołączcie w każdej chwili, prześledźcie listę rzeczy, które trzeba wykonać, odhaczcie zadania zrobione i oznaczcie zadania do wykonania. Segregator został stworzony tak, aby można było rozpocząć planowanie w dowolnym czasie.

Z czego składa się Segregator Ślubny?

Nasz planer, a zarazem organizer składa się z kilku elementów. Są nimi:

Okładka

Jesteśmy z niej bardzo dumni. Jej zaprojektowanie zleciliśmy utalentowanej ilustratorce Magdzie (www.atogrzywa.com), która w niesamowity sposób oddała nasze wyobrażenie o tym, jak powinien wyglądać planer ślubny, będąc pięknym gadżetem w gustownej oprawie i zarazem funkcjonalnym organizerem ślubnym, z którym przyszłe pary młode się nie rozstają. Co więcej, okładka jest spięta gumką, dzięki czemu Segregator nie otworzy Wam się w torebce czy plecaku.

Segregator Ślubny z wielu kątów

Wnętrze

Wnętrze organizera składa się z części z tekstem, czyli kart pełnych wiedzy na tematy ślubne, wskazówkami oraz harmonogramami do planowania począwszy do 2 lat przed ślubem, a skończywszy na dniu ślubu włącznie (karty zaprojektowaliśmy tak, aby można było rozpocząć planowanie w dowolnym momencie bez względu na to, ile czasu pozostało do ślubu). Istotne są też formularze, które wydrukowane są razem z kartami. To cudowna pomoc w planowaniu ślubu (łącznie to aż 120 stron podzielonych na następujące działy: wstęp, planowanie, harmonogramy, zagadnienia związane ze ślubem, zagadnienia związane z weselem, tworzenie listy gości, budżet, wybór podwykonawców (fotograf, filmowiec, oprawa muzyczna, inni podwykonawcy, oprawa kwiatowa, dekoracje ślubne, papeteria), stylizacja ślubna (strój ślubny), makijaż, włosy, dodatki, biżuteria ślubna, logistyka w dniu ślubu, ślubne tips&tricks.).

Oprócz tego, wewnątrz znajdziesz 4 sztywne koperty na dokumenty z opcją personalizacji, czyli miejscem na opisanie, jakie dokumenty znajdują się w środku koperty, zaprojektowane specjalnie tak, aby pomieścić wszystkie dokumenty, notatki, inspiracje związane z planowaniem ślubu i wesela.

Lista zagadnień obejmuje tematykę taką jak:

  • Specjalna strona na personalizację Segregatora.
  • Strona na wpisanie ważnych życiowych dat związanych ze ślubem oraz ważnych kontaktów.
  • Strony wprowadzające i przygotowujące do planowania (nasze rady i wskazówki).
  • Porady o samym planowaniu ślubu i wesela (min. o tym jak używać Segregatora Ślubnego).
  • Harmonogramy przygotowań.
  • Karty, o tym jak wybierać termin ślubu, miejsce wesel i jakie są rodzaje ślubów.
  • Karty, jak planować budżet oraz jak sporządzić listę gości.

i wiele wiele więcej!

Segregator Ślubny - zawartość

Formularze

Formularze to nieodzowny element naszego organizera. Włożyliśmy w ich zaprojektowanie dużo serca i sił, a wszystko po to, aby dostarczyć Wam kolejne funkcjonalne narzędzie do planowania. Formularze są darmowe, dołożone do każdego kupionego Segregatora w formie plików cyfrowych. Są też są integralną częścią segregatora, idealnie do niego pasują zarówno pod kątem treści jak i formatu.

Cały segregator spięty jest białą gumką i zmieści się do każdej codziennej torebki lub plecaka. Może być także idealnym pomysłem na prezent lub upominek dla bliskiej osoby.

Segregator Ślubny - formularze

Oferowany przez nas produkt jest wykonywany ręcznie z najwyższej klasy produktów. Z uwagi na sposób wykonania może posiadać bardzo drobne ledwo widoczne skazy (takie jak mikro przebarwienia, drobne kropki/kreski, mikroskopijne reszki kleju), które świadczą o charakterze produktu, jego wykonania i rodzaju użytego materiału, jednak nie mają wpływu na jego ogólną estetykę czy jakość.

Proszę miejcie na uwadze fakt, że kolory przedstawione na zdjęciach i wyświetlone na Waszych monitorach (komputera, komórki lub tabletu) mogą delikatnie różnić się względem kolorów rzeczywistych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.